دانلود کتاب رمان | نودهشتیا مرجع رمان رایگان با لینک مستقیم

دانلود رمان ترنج و عطر بهار نارنج نودهشتیا

WhatsApp Image 2021 05 09 at 17.15.23 300x300 - دانلود رمان ترنج و عطر بهار نارنج نودهشتیا

به قلم : moghaddas

تعداد صفحات :۲۰۴

 خلاصه قسمتی از رمان

دانلود رمان ترنج و عطر بهار نارنج داستان دختری‌ ا ست که در  کودکی، با دریافت تصویری بر پرده‌ی سفید ذهنش، بزرگسالی مخدوشی برایش رقم خورده و عزم آن دارد که با مهربان‌ترین همراه و همنوازش، خوش‌ترین لحظات را بر اریکه‌ی خیالش ثبت کند و آن که واقعیت این همراهی را بهته خط می‌رساند،‌‌ همان اوست که…

پیشنهاد ما

چشمهام از این درشت نمیشد. خودش هم جا خورد. نگاهش نشون میداد که همه چی براش گنگ و مبهمه. دستش رو جلو آورد و چونهام رو به سمت خودش چرخوند و آبیهاش رو تا ته قهوهایهای بیکرانم فرو برد و در اونها گم شد. چند ثانیه بعد به خودش اومد و با حجم عظیمی از دودلی در صداش گفت: -ترنج؛ بیا با هم بریم و این آزمایش ساده رو بده تا هم خیال من راحت بشه و هم صدای بابات بسته. دامنهی خشمم رو به فوران بود. دستهای خیس و یخزدهام رو به هم فشار میدادم و سعی میکردم چیزی نگم که بعدا به خاطرش یا خودم پشیمون بشم و یا اینا یه اَنگ دیگه بهم بزنند. دست دراز کردم تا دستگیره رو بکشم و پیاده بشم، با سرعت چنگ انداخت و بازوی لاغرم رو فشرد و به داخل کشید. با صدایی که مشخصاً از لای دندونهاش بیرون میاومد و سعی میکرد که عصبی بودنش رو پنهون کنه، زمزمه کرد: -بچهبازی رو کنار بذار. قیافهات داد میزنه که یه چیزیت هست. یه کوچولو خون میدی و تموم! لرزش دستهام شدیدتر شد و خشم نهفته، سر باز زد و هجمهای از شجاعت و جسارت از نوک مغزم تا انتهاییترین سلولهای انگشتان پام، به جوشش اومد و در یک ثانیه با قدرتی باورنکردنی، دست بردم و انگشتهای کشیده و گندمیش رو از دور بازوم کَندم و به سمت مخالفش، پرت کردم. اونقدر از عکسالعملم جا خورد که بهتزده و غیرارادی، دو دستش رو به حالت آرامش و تسلیم بالا آورد. باورش نمیشد از این چهل و هفت کیلو استخون، همچین زوری بیرون بزنه. تپش قلبم به دویست میرسید و تنفس خشمآگینم، با گرمای زیادی دم و بازدم میشد. احساس گرما باعث شد که دست به سمت دکمههای مانتوم ببرم و چند دکمهی اول رو باز کنم. مقنعهام رو کمی عقب دادم و نهایتا از لبهاش گرفتم و به سمت سرم بالا بردم تا هوای بیشتری بهم بخوره. شهاب خیره بود و کارهای من رو میپایید. انگار نُت برمیداشت تا بعدا خیلی دقیق از روشون بخونه و درک مطلب کنه. سرد و بیتفاوت از جعبهی روی داشبورد، دستمالی برداشتم و عرق نشسته روی صورت و گردنم رو خشک کردم. با همون لحن خشمگینم گفتم:

پیشنهاد نودهشتیا

دانلود رمان جدید

  • اشتراک گذاری
تبلیغات
https://98ea.ir/?p=6797
لینک کوتاه مطلب:
نظرات این مطلب
  • دانلود رمان عشق ممنوعه استاد, رمان عشق ممنوعه استاد, نودهشتیا معرفی رمان عشق ممنوعه استاد,
    دوشنبه 22 نوامبر 2021 | 11:03 ب.ظ

    […] پیشنهاد نودهشتیا دانلود رمان راز متروکه وحشت نودهشتیا دانلود رمان ترنج و عطر بهار نارنج نودهشتیا […]

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وبسایت

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات متنی
درباره سایت
بزرگترین سایت رمان داستان دلنوشته نودهشتیا
شبکه های اجتماعی
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به " دانلود کتاب رمان | نودهشتیا مرجع رمان رایگان با لینک مستقیم " بوده و هر گونه کپی برداری ممنوع میباشد!
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.